OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W KRASICZYNIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

KONSERWATOR/PALACZ

1. Wymagania formalne:

- obywatelstwo polskie

-wykształcenie – minimum średnie,

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,

- predyspozycje osobowościowe:, odpowiedzialność, punktualność

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• sprawowanie opieki nad całością pomieszczeń i sprzętu szkolnego,
            • ogrzewanie szkoły w okresie zimowym
            • wykonywanie drobnych napraw i poprawek, nie wymagających specjalistycznej wiedzy fachowej,
            • dbanie o czystość i estetykę otoczenia szkoły w ciągu całego roku szkolnego (m.in. zamiatanie pielęgnacja zieleni, porządkowanie terenów zielonych, koszenie trawy itp.),
            • odśnieżanie ciągów komunikacyjnych,
            • dokonywanie bieżących i okresowych przeglądów budynku szkoły i pomieszczeń oraz ich wyposażenia pod kątem ich zabezpieczenia i stanu,

1. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. Życiorys (CV),
              2. skan lub kopia  dowodu osobistego,
              3. skan lub kopia zaświadczenia poświadczającego posiadanie uprawnień palacza kotłów gazowych  CO
              4. skan lub kopia dokumentu poświadczającego wykształcenie,
              5. kwestionariusz osobowy,
              6. oświadczenie o niekaralności,

1. Warunki pracy i płacy:

Zatrudnienie: umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu. Wynagrodzenie wg Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2021 r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych  (Dz. U.  z 2018 r. poz. 936 oraz z dnia 14 września 2021 r. ( Dz. U z 2021 r. poz. 1690)

1. Wymagane dokumenty:

życiorys-CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej),  powinny by opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

1. Wymagane dokumenty należy składać bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie, Krasiczyn 117,  lub na adres e-mail: szk_podst_krasiczyn@op.pl z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko konserwator/woźny” w terminie 7 dni  od daty ukazania się ogłoszenia w BIP. Oryginały dokumentów do wglądu podczas naboru. Dokumenty, które wpłyną do szkoły po wyżej wymienionym terminie, nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe Informacje można uzyskać pod nr. tel. 166718322

1. Informacja o wyniku:

Dyrektor Szkoły skontaktuje się z wybraną osobą telefonicznie najpóźniej do 29 lipca 2022 r.

Marek Kuźmiek

1. Bilans