• O szkole

• Szkoła Podstawowa w Krasiczynie jest ośmioletnią samodzielną szkołą, w której funkcjonuje oddział zerowy. Uczęszczają  do niej uczniowie z terenu Gminy Krasiczyn.

W szkole znajduje się odpowiednia ilość pomieszczeń, dzięki czemu nauka odbywa się w systemie jednozmianowym. Szkoła posiada odnowione i przestronne klasy, nową pracownię informatyczną oraz ICIM - Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej otrzymane w 2008 roku w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny, dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, bibliotekę.

Co roku staramy się modernizować placówkę, wyposażać ją w nowoczesny sprzęt, pomoce i meble. W ten sposób chcemy poszerzyć możliwości i komfort nauczania naszej młodzieży.

Dlaczego warto do nas przyjść?

Mała szkoła daje gwarancję, że nauczyciele znają wszystkich uczniów i potrafią się nimi zająć indywidualnie.

- oferujemy przyjazną, rodzinną atmosferę,

- mamy dobrze przygotowaną i wykształconą kadrę nauczycielską,

- dajemy solidną podstawę pozwalającą sprostać kolejnym etapom kształcenia,

- prowadzimy naukę języka angielskiego i języka niemieckiego od klasy I,